הצעד הנכון - בית-הספר לריקודים סלוניים ולטיניים
 
התקשרו עכשיו!  052-8776659
לימוד מקצועי - יחס אישי - תוצאות מהירות
 
 

תרפיה בתנועה וריקוד בחיפה

ריקוד הוא תנועה של הגוף. באמצעות הריקוד ניתן לבטא רגשות כאשר הריקוד משמש גם למטרות ריפוי. תרפיה בתנועה היא סוג של טיפול שניתן דרך הריקוד. תרפיה בתנועה משלבת עבודה של נפש, מוח וגוף בתנועות פיזיות. מטרת התרפיה בריקוד ליצור שינוי ולטפל בחוסר ביטחון והערכה עצמית, ביישנות, סגירות, דיכאון, חוסר מודעות עצמית, דימוי גופני נמוך, בעיות ביצירת קשר, יציבה ועוד. הטיפול משתנה ומתאים לאוכלוסיה מגוונת בכל הגילאים, למבוגרים, ילדים, זוגות ויחידים. למטרת הטיפול אין צורך בידע מקדים בריקוד, מכיוון שהאפשרות להתנועע קיימת בכל אדם.

זוגות המגיעים לטיפול בתרפיה בריקוד הם לא בהכרח במשבר בזוגיות. מטרת התרפיה בריקוד לגרום להם להתבטא ולתקשר, להבין אחד את השני, לבלות בילוי משותף, לחוות חוויה ייחודית משותפת אשר תתרום לשיפור חיי הזוגיות שלהם ולהתאמה ביניהם גם בריקוד. גם ילדים ביישנים, חסרי ביטחון ובעלי קשיים ביצירת קשר יכולים להעזר בתרפיה בריקוד. בנוסף, טיפול בתנועה באמצעות ריקוד לחולי פרקינסון. תוך כדי הטיפול יילמדו מגוון סגנונות הריקוד הסלוניים והלטיניים וריקוד חופשי.

הריקוד אם כן חשוב ומומלץ לכל אדם באשר הוא, בין אם למטרות הנאה, כושר ושיפור הקואורדינציה, פעילות ספורטיבית בריאה, יציבה, גמישות, טיפוח הגוף, שרפת קלוריות, תנועה חופשית והפחתת מתח, או למטרות העלאת הביטחון העצמי ודימוי הגוף ועד לשיפור וטיפול במצבים נפשיים ורגשיים קשים, פחדים, חרדות, כעסים, תסכולים ועוד.

אז אם זה החלום שלכם ואתם רוצים ולא יודעים איך להתחיל, אתם מוזמנים להגיע ללמוד ריקוד בחיפה עם מורה פרטית ומקצועית ולשפר את איכות חייכם.

ראו גם:
חשיבות הריקוד עבורנו
הריקוד תורם לביטחון עצמי והנאה חברתית ומהווה פעילות ספורטיבית העוזרת ליציבה, גמישות ושרפת קלוריות...
 


Valid CSS3