הצעד הנכון - בית-הספר לריקודים סלוניים ולטיניים
 
התקשרו עכשיו!  052-8776659
לימוד מקצועי - יחס אישי - תוצאות מהירות
 
 

רקדנים סמויים בחיפה

יש לכם ארוע, חתונה, בר מצווה, בת מצווה, או כל הפקה או מסיבה שאתם מארגנים ואתם רוצים שרחבת הריקודים תהיה מלאה כל הזמן, מתחילת הארוע ועד סופו? אתם רוצים שתהיה שמחה אמיתית? ארוע בלתי נשכח, אנרגיות והמון ריקודים? אם כן אתם מוזמנים לפנות אלינו.

לפעמים, מסיבות שונות, יש צורך בעזרה בארוע בריקודים ובתוספת של אנרגיות, אחרת אף אחד לא קם לרקוד והארוע לא ממש שמח. לכן אנחנו מגיעים אליכם כרקדנים סמויים על מנת לעזור לכם ליצור ארוע מלא שמחה. אנחנו נרקוד כל הזמן, בכל סגנונות הריקוד הסלוניים והלטיניים שתבחרו ובריקוד חופשי. חווית הריקוד שלכם ושל האורחים תתעצם ויהיו ואנרגיות ושמחה כל שעות הארוע. כך רחבת הריקודים לא תהיה ריקה אפילו לרגע.

אנחנו נגיע אליכם כרקדנים סמויים מקצועיים. הרקדנים שלנו לבושים ונראים כאורחים רגילים. הזהות של הרקדנים נקבעת על ידכם מראש וכך ניתן לספר לאורחים למי ולאיזה צד הם שייכים. הרקדנים הסמויים משתלבים עם קהל האורחים, רוקדים גם עם מי שנמצא לבד, מעלים את תחושת האנרגיה, שמים דגש מיוחד על בעלי השמחה המרכזיים, רוקדים ודואגים לארוע שמח, מוצלח ומיוחד ולחוויה אמיתית.

הרקדנים הסמויים שומרים על דיסקרטיות מלאה ונראים כאורחים רגילים שפשוט אוהבים ויודעים לרקוד! בכך הם מלהיבים את שאר האורחים וגורמים גם להם לרקוד ולהנות. הרקדנים הסמויים מומלצים ותורמים לכל חגיגה, ארוע ומסיבה.

ראו גם:
הפעלה בריקוד לאירועים
הפעלות מגוונות באירועים מיוחדים כגון: בר-מצווה או בת-מצווה, ימי הולדת, מסיבות, חתונות ועוד. אנו נבוא לאירוע שלכם ונלמד את כולם לרקוד מהצעד הראשון! אין צורך בניסיון קודם בריקוד.
 


Valid CSS3