הצעד הנכון - בית-הספר לריקודים סלוניים ולטיניים
 
התקשרו עכשיו!  052-8776659
לימוד מקצועי - יחס אישי - תוצאות מהירות
 
 

ללמוד לרקוד נכון ולהצליח

ישנם אנשים שחוששים מריקוד. ברגע שמדברים איתם על לימוד ריקוד או על ריקודים באירועים ובמסיבות הם קופאים. הם אותם אלו שאנו תמיד פוגשים יושבים, או עומדים בצד עם כוס משקה, בסוג של אירועים ומקומות בהם ישנם ריקודים, כמו חתונות, מסיבות ודאנס-בארים. כמובן שהם אינם הולכים למועדוני ריקוד. הם מרגישים שגופם אינו נענה להם, שאין להם את הקואורדינציה הנדרשת בשילוב שבין הידיים והרגליים, הם אינם קולטים את התנועות, חשים חוסר ביטחון ומעבר לכל חוששים שמא יראו נלעגים. מעטים הם המבינים עד כמה ריקוד הוא נושא הניתן ללימוד ככל נושא אחר. לריקוד יתרונות רבים: רכישת יכולת ריקוד תורמת לתנועה חופשית ולביטחון עצמי; הריקוד מהווה פעילות ספורטיבית בריאה העוזרת לגוף מבחינת יציבה נכונה, גמישות ושרפת קלוריות; הריקוד גם תורם להנאה אישית וחברתית. הריקוד מקובל ומוערך בכל החברות והתרבויות בעולם על ידי בני-אדם בכל הגילאים והמינים.

בבית-ספר מקצועי ועל ידי מורים מיומנים, מומחים ומקצועיים, ניתן ללמוד לרקוד, ולרקוד נכון. חווית לימוד הריקוד מותירה זיכרונות נעימים. צעדי הריקוד אינם נשכחים ולאחר הלימוד ניתן לרקוד בכל אירוע או מסיבה. מורה מוצלח יכול להתאים את הלימוד באופן מושלם ללומד הריקוד, כך שצעד אחר צעד הלומד מתקדם ומתקדם עד שלפתע הוא קולט שהוא בעצם כבר רוקד.

מעבר לריקודים הסלוניים והלטיניים וריקוד חתונה, שהם סוגי ריקודים אותם רוקדים יחד עם פרטנר לריקוד, ניתן ללמוד לרקוד גם ריקוד חופשי (פרי סטייל), אותו סגנון ריקוד שכל אחד רוקד לעצמו ומה שבעבר היה מכונה דיסקו. גם ריקוד זה, במידה והוא נלמד בשיטה הנכונה יכול להניב תוצאות מדהימות. ישנם תרגילים אותם לומדים החוזרים על עצמם, בשילוב תנועות ידיים, רגליים ואגן, מה שמביא לקואורדינציה ויכולת של הרוקד להזיז את ידיו ורגליו בו זמנית בצורה מתואמת. וכן, זה מצליח ומצליח מצויין. אנשים ששנים ישבו ולא קמו לרקוד, או שנמנעו ללכת לאירועים בהם יש ריקודים, מוצאים שהם רוקדים פתאום להנאתם בכייף בלתי מוסבר, משוחררים וזורמים. החיוך עולה על פניהם במהלך הריקוד, הביטחון העצמי שלהם מתחזק והם נראים מאושרים וחברותיים יותר. ככל שהרוקד משוחרר יותר כך הוא נראה טבעי יותר.

כמובן שהתרגול בבית והקדשת זמן לאימונים מהווים חלק חשוב משיטת הלימוד, וככל שמתאמנים יותר זמן, כך מובטחת הצלחה, שיפור, יכולת יישום והנאה בזמן קצר יותר.

קרן קולן
הכותבת היא רקדנית, כוריאוגרפית ומלמדת ריקוד בחיפה
מנהלת בית הספר לריקודים סלוניים ולטיניים בחיפה - הצעד הנכון.
ראו גם:
מאמר: מי מפחד ללמוד לרקוד?
... לעומת זאת, יש את אותם האנשים שבאים ואומרים: "אני ביישן; אני חסר ביטחון; אין לי קואורדינציה; יש לי שתי רגליים שמאליות; אני מקרה אבוד בתחום הריקוד" וכולי. עם אנשים אלו לפחות יש בסיס כלשהו לעבוד. ודווקא אצלם, ניתן לראות הצלחות ניכרות בסופו של תהליך הלימוד.
 
 


Valid CSS3